"U ime naroda i nove priče" Miodraga Majića u prodaji
Dopunjeno izdanje – sa osam novih priča
Dopunjeno izdanje – sa osam novih priča
Koliku cenu biste platili za istinsku slobodu?
Vulkan izdavaštvo je nedavno publici u Srbiji predstavilo roman Zavera violina Brendana Slokama. Ovaj napeti triler, inače svoj debitantski roman, Slokam je počeo da piše tokom pandemije i izolacije 2020. godine, a dve godine kasnije proglašen je najboljom knjigom u izboru uticajnog Književnog kluba jednog od najpopularnijih TV šou programa u Americi Dobro jutro, Ameriko.
Posle 54 godine, najavljen je kraj serijala stripova o Alanu Fordu.
Navršava se tačno pola veka otkako pisac "Gospodara prstenova" Džon Ronald Ruel Tolkin nije sa nama. Ali svet stvoren od njegovih reči življi je nego ikada.
Uroš Petrović pomera granice književnosti za decu! Obožavali smo „Zagonetne priče“, odlično se zabavljali uz Martu, upoznali Janga i mnogo dobili i naučili samo čitajući Uroševe knjige.
Fascinantan pogled na život najvećeg košarkaša svih vremena.
Francuski pisac i budistički sveštenik uskoro će objaviti memoare pod nazivom "Beležnice lutajućeg monaha"
Odabrani naslovi po specijalnim cenama samo na sajtu vulkancic.rs